Crea Speed D1510 Lazer Kesim Makinesi.

YERLİ ÜRETİM – Yüksek Performanslı Lazer Kesim Makinası

  • Yerli Üretim
  • Kredi Kartınıza 9 Ay Taksit
  • Ücretsiz yerinde kurulum
  • Ücretsiz yerinde eğitim
  • 143×95 cm Çalışma Alanı
  • 30-200 Watt Laser Güç Seçeneği
  • Kullanışlı tasarım


 
Lazer pleksi kesim.

20mm Pleksi, Akrilik kesim.

Lazer kesim ahşap kutu.

Lazer kesim ahşap kutu.

Lazer kesim yaka isimliği.

Lazer kesim yaka isimliği.


 

Crea Speed D1510 Teknik Özellikleri

Laser Gücü Standart:100 – Max: 130watt
Soğutma Tam otomatik, tam yeterlilikte
Elektrik 220V Monofaze
Elektrik Sarfiyatı Saatte 3 kW
Çalışma Alanı 143 x 95 cm
Makine Ebatı 1900 x 1400 x 1300 cm
Kesim Hızı 300 mm/sn
Kazıma Hızı 800 mm/sn
Ağırlık 220 Kg
Dosya Formatı Desteği DXF, AI, PLT, DST, BMP, JPG

Teknik Servis Garantisi
Türkiye genelinde 12 ay teknik servis ve yedek parça garantisiyle ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.

Ödeme Kolaylığı
Kredi Kartınıza 9 Ay Taksit imkanı.


 

Pleksiglass/Akrilik, Cam, Kumaş, Kot, Deri, Ahşap, Plastik, Kağıt, Etiket, Cam, Karton, MDF, Kauçuk, Sunta, Seramik, Lastik, Boyalı Metal Parçaları, Boyalı Çelik, Boyalı Metal, Kristal, Vinleks, PVC Malzemeler, Mermer ve sayamadığımız birçok materyal.

 
Cam Tüp
100 W
Kesim Kalınlığı
Cam Tüp
130 W
Kesim Kalınlığı
Cam Tüp
160 W
Kesim Kalınlığı
Synrad vi30
30 W
Kesim Kalınlığı
Synrad ti100
100 W
Kesim Kalınlığı
Pleksi (Akrilik) 8mm 20mm
MDF 6mm 10mm
Kontraplak 5mm 8mm
Deri 2mm 4mm
SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL
* Tabloda verilen değerler dakikada 90mm hız ile hesaplanmıştır. Kullanılan materyallerin kalite farklılıkları değişkenlik gösterebilir.
 

Neden Crea Speed D1510’u seçmelisiniz?

akrilik_plaka Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz tarafından, kaliteden ödün vermeden İstanbul’da üretilir.
143×95 cm çalışma alanı ile büyük malzemelerinizi tek seferde bırakıp üzerinde işlem yapabilirsiniz.

Fotoğraf ve Resim Kazıma.

fotoğraf ve resim kazıma Cep telefonunuzdan çektiğiniz ya da bilgisayarınızda kayıtlı olan resim veya fotoğrafı programa aktarabilirsiniz. Gerekli ayarları yaptıktan sonra istediğiniz malzemeye gravür olarak işleyebilirsiniz.

USB, Ethernet veya Flashdisk

Lazer teknik servis Makinenize USB veya Ethernet ile ultra hızlı bağlanabilirsiniz. Ayrıca flashdisk ile kablosuz veri aktarabilirsiniz. Tüm windows 32 veya 64 bit işletim sistemlerine uyumludur.

LED Panel

LED Panel Akrilik pleksiglass yüzeyine ultra hassas noktalama veya çizgisel markalama yaparak, kenardan vurulan led ışığın aydınlatılacak bölgeye verimli ve homojen olarak ulaşması sağlanır. Makinelerimizde led panel üretebilirsiniz.

Her bütçeye ve ihtiyaca göre laser tüp.

reci_lazer_tüp D1510 modeli standart olarak ekonomik ve uzun ömürlü cam lazer tüpleri (100w, 130w ve 160w) kullanır. Ayrıca makinenizi 30 ile 200 watt arasında RF metal lazer tüpleri (Iradion, Synrad, Rofin vb.) ile satın alabilirsiniz.

Yer Tasarrufu

reci_lazer_tüp Chiller, kompresör ve hava emiş motorunu makinenin altına yerleştirerek yer tasarruffu sağlayabilirsiniz.

Izgara veya Kare Petek Tabla

reci_lazer_tüp Izgara tabla veya kare petek tabla sayesinde birçok materyalde mükemmel kesim sonuçları elde edebilirsiniz.

Kolay Taşınabilir.

kolay taşınabilir D1510 lazer makinesi gövdesi ve ayakları olmak üzere iki parçaya ayrılabilir. Bu sayede taşıma esnasında kolaylık sağlar. Makine gövdesinin genişliği 145 cm, uzunluğu 190 cm ve yüksekliği 50 cm dir.

Yerinde kurulum ve eğitim.

Lazer teknik servisAlmira Laser’dan satın alacağınız her makine kurulum ekibimiz tarafından yerinde kurulur ve tüm hassas kalibrasyonları yapılır. Kurulum ekibimiz ayrıca makinenizin kullanım ve bakım eğitimini de verir. Türkiye sınırlarında bu kurulum ve eğitim tamamen ücretsizdir. Herhangi bir  sürpriz ücret ile karşılaşmazsınız. Makinenizi kullanabilmek için ihtiyacınız olan yardımı teknik ekibimiz sizlere aktaracaktır.

Yerinde teknik servis.

Yerinde Teknik Servis Almira Laser’dan satın alacağınız her makine için ihtiyaçlarınız doğrultusunda yerinde teknik servis yapılır. Garanti süresi boyunca teknik ekibimiz size bir telefon kadar yakın olacaktır. Teknik ekibimiz telefon veya internet yolu ile sisteminize bağlanıp anında çözüm sunmaktadır. Tüm yedek parçaların tamir veya değişim durumlarında işleriniz aksamadan hızlı çözüm üretilmektedir. Garanti Şartları‘nı gözden geçirmeyi unutmayın.

Gerekli aksamlar ve tam güvenlik.

CW-3000 CW-5000 CW-5200 CW-6000 Makineniz ile birlikte size yardımcı aksamlar da verilecektir. Laser tüp koruyucu Chiller, oluşan koku ve dumanı atmak için emiş motoru ve kesim anında ürünlerinizin alev almaması için hava üfleme motoru. Laser tüpünüzü korumak için tam otomatik soğutma sistemi standart olarak gelecektir. Bu sistem su devri ile soğutma yapar, suyu kendi içerisinde gaz destekli olarak soğutur, su ve ortam ısısını sürekli takip eder, su devrini takip eder, aksi durumlara karşı makine ile sürekli iletişim halindedir. Aksi durumlarda makine laser ışını atmaz ve alarm sesi ile sizi uyarır. Bu sayede laser tüpünüz 100% koruma altında yıllarca sorunsuz çalışır.