D 450 Laser Kesim ve Kazıma

Çok Yönlü, Daha Esnek, Daha Hızlı

  • 400×450 mm Çalışma Alanı
  • Kredi Kartınıza 9 Ay Taksit
  • Ücretsiz yerinde kurulum
  • Ücretsiz yerinde eğitim
  • 40 Watt Laser Gücü
  • 20 cm Asansörlü Tabla
  • Minimal, kullanışlı tasarım


D 450 Teknik Özellikler

Laser Gücü 40 Watt
Soğutma Tam otomatik, tam yeterlilikte
Elektrik Giriş Gücü AC 220 V
Çalışma Alanı 400 x 450 mm
Makine Ebatı 96 x 77 x 64 cm
Ağırlık 80 Kg.
Dosya Formatı Desteği DXF, AI, PLT, DST, BMP, JPG

Teknik Servis Garantisi
Türkiye genelinde 12 ay teknik servis ve yedek parça garantisiyle ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.

Ödeme Kolaylığı
Kredi Kartınıza 9 ay taksit imkanı.


 
Pleksiglass/Akrilik, Cam, Kumaş, Kot, Deri, Ahşap, Plastik, Kağıt, Etiket, Cam, Karton, MDF, Kauçuk, Sunta, Seramik, Lastik, Boyalı Metal Parçaları, Boyalı Çelik, Boyalı Metal, Kristal, Vinleks, PVC Malzemeler, Mermer ve sayamadığımız birçok materyal.
 
40w (cam)
40 W
Kesim Kalınlığı
60w (cam)
60 W
Kesim Kalınlığı
Synrad vi30
30 W
Kesim Kalınlığı
Pleksi (Akrilik) 8mm
MDF 6mm
Kontraplak 5mm
Deri 2mm
SATIN AL SATIN AL SATIN AL

* Tabloda verilen değerler dakikada 90mm hız ile hesaplanmıştır. Kullanılan materyallerin kalite farklılıkları değişkenlik gösterebilir.

 

Neden D 450’yi seçmelisiniz?

Neden D 450 Lazer Kesim / Kazıma makinesini seçmelisiniz?D 450 kompakt lazer makineleri kategorisinde şık ve temiz görünümüyle özellikle promosyon sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. Promosyonel ürünlerin üretiminde 40x45cm çalışma alanı 40w lazer gücüyle ekonomik olduğu kadar pratik ve istikrarlı.
Plastik ve boyalı metaller gibi aklınıza gelebilecek tüm promosyonel ürünlerde işlem yapabilirsiniz.
İsimlik, plaket gibi orta ölçekli cam, pleksi ve ahşap çalışmalar yapabilirsiniz.
Bal peteği tabla (5mm’ye kadar orta ebatlı kesim yapmaya uygun – piyasa değeri 500$ olan tabla dahil)

Gerekli aksamlar ve tam güvenlik.

CW-3000 CW-5000 CW-5200 CW-6000 Makineniz ile birlikte size yardımcı aksamlar da verilecektir. Laser tüp koruyucu Chiller, oluşan koku ve dumanı atmak için emiş motoru ve kesim anında ürünlerinizin alev almaması için hava üfleme motoru. Laser tüpünüzü korumak için tam otomatik soğutma sistemi standart olarak gelecektir. Bu sistem su devri ile soğutma yapar, suyu kendi içerisinde gaz destekli olarak soğutur, su ve ortam ısısını sürekli takip eder, su devrini takip eder, aksi durumlara karşı makine ile sürekli iletişim halindedir. Aksi durumlarda makine laser ışını atmaz ve alarm sesi ile sizi uyarır. Bu sayede laser tüpünüz 100% koruma altında yıllarca sorunsuz çalışır.

Yerinde kurulum ve eğitim.

Lazer teknik servisAlmira Laser’dan satın alacağınız her makine kurulum ekibimiz tarafından yerinde kurulur ve tüm hassas kalibrasyonları yapılır. Kurulum ekibimiz ayrıca makinenizin kullanım ve bakım eğitimini de verir. Türkiye sınırlarında bu kurulum ve eğitim tamamen ücretsizdir. Herhangi bir  sürpriz ücret ile karşılaşmazsınız. Makinenizi kullanabilmek için ihtiyacınız olan yardımı teknik ekibimiz sizlere aktaracaktır.

Yerinde teknik servis.

Yerinde Teknik Servis Almira Laser’dan satın alacağınız her makine için ihtiyaçlarınız doğrultusunda yerinde teknik servis yapılır. Garanti süresi boyunca teknik ekibimiz size bir telefon kadar yakın olacaktır. Teknik ekibimiz telefon veya internet yolu ile sisteminize bağlanıp anında çözüm sunmaktadır. Tüm yedek parçaların tamir veya değişim durumlarında işleriniz aksamadan hızlı çözüm üretilmektedir. Garanti Şartları‘nı gözden geçirmeyi unutmayın.