D 640 Lazer Kesim ve Kazıma

Yüksek Performans

  • 600×400 mm Çalışma Alanı
  • Ücretsiz yerinde kurulum
  • Ücretsiz yerinde eğitim
  • Kredi Kartınıza 9 Ay Taksit
  • 60 Watt Laser Gücü
  • Minimal, kullanışlı tasarım

D 640 Lazer Kesim ve Kazıma


Lazer Cam Kazıma

Lazer Cam Kazıma, İşleme

Lazer Ahşap Kazıma ve Kesim

Lazer Ahşap Kazıma, Kesme

D1390 Kazıma ve Kesme İşlemi

Lazer Pleksi Kazıma, Kesme


 

D 640 Teknik Özellikler

Laser Gücü 60 Watt Standart
Soğutma Tam otomatik, tam yeterlilikte
Elektrik Giriş Gücü AC 220 V
Çalışma Alanı 600 x 400 mm
Max. Malzeme Yüksekliği 400 mm Otomatik Asansörlü Tabla
Makine Ebatı 108 x 75 x 102 cm
Ağırlık 140 Kg
Dosya Formatı Desteği DXF, AI, PLT, DST, BMP, JPG

Teknik Servis Garantisi
Türkiye genelinde 12 ay teknik servis ve yedek parça garantisiyle ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.

Ödeme Kolaylığı
Kredi Kartınıza 9 Ay Taksit imkanı.


 
Pleksiglass/Akrilik, Cam, Kumaş, Kot, Deri, Ahşap, Plastik, Kağıt, Etiket, Cam, Karton, MDF, Kauçuk, Sunta, Seramik, Lastik, Boyalı Metal Parçaları, Boyalı Çelik, Boyalı Metal, Kristal, Vinleks, PVC Malzemeler, Mermer ve sayamadığımız birçok materyal.
 
60w (cam)
60 W
Kesim Kalınlığı
Cam Tüp
100 W
Kesim Kalınlığı
Cam Tüp
130 W
Kesim Kalınlığı
Synrad vi30
30 W
Kesim Kalınlığı
Synrad ti100
100 W
Kesim Kalınlığı
Pleksi (Akrilik) 20mm 8mm 20mm
MDF 10mm 6mm 10mm
Kontraplak 8mm 5mm 8mm
Deri 3mm 2mm 4mm
SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL
* Tabloda verilen değerler dakikada 90mm hız ile hesaplanmıştır. Kullanılan materyallerin kalite farklılıkları değişkenlik gösterebilir.
 

Neden D 640’ı seçmelisiniz?

Neden D 640 Lazer Kesim / Kazıma makinesini seçmelisiniz?60cm x 40 cm kesim ve kazıma alanının arkası açıktır. 50cm yüksekliğinde hareket eden asansörlü tablası ile çok yüksek ürünlere dahi işleyebilirsiniz.
Vakumlu tabla (Ürünleriniz tablada sabit kalır), Izgara tabla (Pleksiglass, ahşap gibi plakalar için ideal) ve Bal peteği tabla (Kumaş, deri, kağıt gibi ürünler için veya çok küçük kesimler için ideal) 3 ayrı kesim tablası bulunmaktadır.

Her bütçeye ve ihtiyaca göre laser tüp.

reci_lazer_tüpD 640 modeli standart olarak cam tüp kullanır. Ekonomik ve uzun ömürlü bu tüpler 90w, 120w ve 150w seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunar. Ayrıca makinenizi 30 ile 200 watt arasında RF metal lazer tüpleri (Iradion, Synrad, Rofin vb.) ile satın alabilir veya ilerleyen dönemlerde güç ve lazer tüp tipini değiştirebilirsiniz. Bizden alacağınız tüm cam tüpler 6 ay garantili olup stoktan değiştirilir.

Gerekli aksamlar ve tam güvenlik.

CW-3000 CW-5000 CW-5200 CW-6000 Makineniz ile birlikte size yardımcı aksamlar da verilecektir. Laser tüp koruyucu Chiller, oluşan koku ve dumanı atmak için emiş motoru ve kesim anında ürünlerinizin alev almaması için hava üfleme motoru. Laser tüpünüzü korumak için tam otomatik soğutma sistemi standart olarak gelecektir. Bu sistem su devri ile soğutma yapar, suyu kendi içerisinde gaz destekli olarak soğutur, su ve ortam ısısını sürekli takip eder, su devrini takip eder, aksi durumlara karşı makine ile sürekli iletişim halindedir. Aksi durumlarda makine laser ışını atmaz ve alarm sesi ile sizi uyarır. Bu sayede laser tüpünüz 100% koruma altında yıllarca sorunsuz çalışır.

Yerinde kurulum ve eğitim.

Lazer teknik servisAlmira Laser’dan satın alacağınız her makine kurulum ekibimiz tarafından yerinde kurulur ve tüm hassas kalibrasyonları yapılır. Kurulum ekibimiz ayrıca makinenizin kullanım ve bakım eğitimini de verir. Türkiye sınırlarında bu kurulum ve eğitim tamamen ücretsizdir. Herhangi bir  sürpriz ücret ile karşılaşmazsınız. Makinenizi kullanabilmek için ihtiyacınız olan yardımı teknik ekibimiz sizlere aktaracaktır.

Yerinde teknik servis.

Yerinde Teknik Servis Almira Laser’dan satın alacağınız her makine için ihtiyaçlarınız doğrultusunda yerinde teknik servis yapılır. Garanti süresi boyunca teknik ekibimiz size bir telefon kadar yakın olacaktır. Teknik ekibimiz telefon veya internet yolu ile sisteminize bağlanıp anında çözüm sunmaktadır. Tüm yedek parçaların tamir veya değişim durumlarında işleriniz aksamadan hızlı çözüm üretilmektedir. Garanti Şartları‘nı gözden geçirmeyi unutmayın.

Rotary Ünitesi

Rotary Ünitesi Rotary ünitesi lazer makinesinde silindirik ürünlere 360 derece işlem yapabilme imkanı sağlamaktadır. Rotary Ünitesi sayesinde cam bardak, vazo, şişe ve diğer silindirik ürünlere işlem yapmak çok daha rahat.
D1610, D1390, D960 ve D640 makinelerimizde Rotary Ünitesini kullanabilirsiniz.

ROTARY ÜNİTESİ VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN.