F 1421 Flatbed Lazer Kesim Makinası

  • 1400x2100mm Çalışma alanı
  • Ücretsiz yerinde kurulum
  • Ücretsiz yerinde eğitim
  • 30-200 watt Güç seçeneği
  • Kullanışlı tasarım
  • Kazıma ve kesim bir arada
  • 1 Yıl teknik servis garantili
  • 1 Yıl yedek parça garantili

F1421 Flatbed Lazer kesim makinası


 
Crea Speed F1422 Flatbed Lazer Kesim MakinasıF 1421 Flatbed Lazer Kesim Makinası
Crea Speed F1422 Flatbed Lazer Kesim MakinasıF 1421 Flatbed Lazer Kesim Makinası
Crea Speed F1422 Flatbed Lazer Kesim MakinasıF 1421 Flatbed Lazer Kesim Makinası


 

F 1421 Standart model teknik özellikleri

Laser Gücü Reci Z6 (Min:130 – Max: 160watt)
Soğutma Tam otomatik, tam yeterlilikte
Elektrik Giriş Gücü AC 220 V
Çalışma Alanı 1400 x 2100 mm
Makine Ebatı 1900 x 2500 x 1300 mm
Ağırlık 600 Kg.
Dosya Formatı Desteği DXF, AI, PLT, DST, BMP, JPG

Teknik Servis Garantisi
Türkiye genelinde 12 ay teknik servis ve yedek parça garantisiyle ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.

Ödeme Kolaylığı
Kredi Kartınıza 9 Ay Taksit imkanı.


 

Pleksiglass/Akrilik, Cam, Kumaş, Kot, Deri, Ahşap, Plastik, Kağıt, Etiket, Cam, Karton, MDF, Kauçuk, Sunta, Seramik, Lastik, Boyalı Metal Parçaları, Boyalı Çelik, Boyalı Metal, Kristal, Vinleks, PVC Malzemeler, Mermer ve sayamadığımız birçok materyal.

 
Cam Tüp
100 W
Kesim Kalınlığı
Cam Tüp
130 W
Kesim Kalınlığı
Cam Tüp
160 W
Kesim Kalınlığı
Synrad vi30
30 W
Kesim Kalınlığı
Synrad ti100
100 W
Kesim Kalınlığı
Pleksi (Akrilik) 15mm 20mm
MDF 7mm 10mm
Kontraplak 6mm 8mm
Deri 2mm 4mm
SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL
* Tabloda verilen değerler dakikada 90mm hız ile hesaplanmıştır. Kullanılan materyallerin kalite farklılıkları değişkenlik gösterebilir.
 

Mükemmel verimlilik için mükemmel ölçü!

akrilik_plaka Ülkemiz genelinde pleksiglas (akrilik) plaka ölçüleri 135 x 200cm’dir. Ayrıca kenarlarında fire payı denilen bir kaç cm’lik ekstralar da olacaktır. F1421 çalışma alanı pleksiglas plakalarını tek seferde makine üzerine yerleştirilip işlem yapılabilmesi için ayarlandı. Bu mükemmel ölçü sayesinde plakalarınızın tamamını kullanabilecek ve fire vermeyerek maksimum verimlilikle çalışabileceksiniz.

Her bütçeye ve ihtiyaca göre laser tüp.

reci_lazer_tüp F 1421 modeli standart olarak cam tüp kullanır. Ekonomik ve uzun ömürlü bu tüpler 90w, 120w ve 150w seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunar. Ayrıca makinenizi 30 ile 200 watt arasında RF metal lazer tüpleri (Iradion, Synrad, Rofin vb.) ile satın alabilir veya ilerleyen dönemlerde güç ve lazer tüp tipini değiştirebilirsiniz. Bizden alacağınız tüm cam tüpler 6 ay garantili olup stoktan değiştirilir.

Yerinde kurulum ve eğitim.

Lazer teknik servisAlmira Laser’dan satın alacağınız her makine kurulum ekibimiz tarafından yerinde kurulur ve tüm hassas kalibrasyonları yapılır. Kurulum ekibimiz ayrıca makinenizin kullanım ve bakım eğitimini de verir. Türkiye sınırlarında bu kurulum ve eğitim tamamen ücretsizdir. Herhangi bir  sürpriz ücret ile karşılaşmazsınız. Makinenizi kullanabilmek için ihtiyacınız olan yardımı teknik ekibimiz sizlere aktaracaktır.

Yerinde teknik servis.

Yerinde Teknik Servis Almira Laser’dan satın alacağınız her makine için ihtiyaçlarınız doğrultusunda yerinde teknik servis yapılır. Garanti süresi boyunca teknik ekibimiz size bir telefon kadar yakın olacaktır. Teknik ekibimiz telefon veya internet yolu ile sisteminize bağlanıp anında çözüm sunmaktadır. Tüm yedek parçaların tamir veya değişim durumlarında işleriniz aksamadan hızlı çözüm üretilmektedir. Garanti Şartları‘nı gözden geçirmeyi unutmayın.


Gerekli aksamlar ve tam güvenlik.

CW-3000 CW-5000 CW-5200 CW-6000 Makineniz ile birlikte size yardımcı aksamlar da verilecektir. Laser tüp koruyucu Chiller, oluşan koku ve dumanı atmak için emiş motoru ve kesim anında ürünlerinizin alev almaması için hava üfleme motoru. Laser tüpünüzü korumak için tam otomatik soğutma sistemi standart olarak gelecektir. Bu sistem su devri ile soğutma yapar, suyu kendi içerisinde gaz destekli olarak soğutur, su ve ortam ısısını sürekli takip eder, su devrini takip eder, aksi durumlara karşı makine ile sürekli iletişim halindedir. Aksi durumlarda makine laser ışını atmaz ve alarm sesi ile sizi uyarır. Bu sayede laser tüpünüz 100% koruma altında yıllarca sorunsuz çalışır.