Hizmetlerimiz

Tüm hizmetlerimiz veriminizi artırmak için tasarlandı

 

Yüzlerce Memnun Müşteri

Türkiye çapında 400’den fazla menun müşteri Almira Laser’le çalışmanın farkını biliyor. Sizde müşterilerimizin ne söylediklerini merak ediyorsanız, müşteri yorumlarına şimdi göz atın…

Teknik Servis

Almira Laser’de Türkiye çapında yerinde destek verebilen mobil teknik servis ekibimiz kurulumdan yedek parça değişimi, kalibrasyon işlemlerinden makine tamirine kadar ihtiyacınız olan desteği sağlıyor.

1 Yıl Ürün Garantisi

Almira Laser’de satın aldığınız tüm ürünlere üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti veriyoruz. Ayrıca makineniz ile tercih edeceğiniz lazer tüpler tüp modeline göre garanti süreleri değişmektedir.

Sarf Malzeme

Üretimde ihtiyacınız olan çift renkli plakalar, pleksiglas, boyanmış metaller, kristal, ahşap ürünler ve kaşe yaprakları gibi zengin sarf malzeme seçenekleri sunuyoruz.


Avantajlı Ödeme

Satın almak istediğiniz tüm ürünlerde World, Bonus, Axxess özellikli kredi kartlarına 9 aya varan taksit imkanı sunuyoruz. Diğer ödeme seçenekleri hakkında bilgi için müşteri temsilcimizle hemen görüşün!

Büyük Showroom

Tüm ürünlerimizi İstanbul merkez ofisimizde olan büyük showroom’umuzda görebilir, makine ve sarf malzemelerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm detayları yerinde inceleyebilirsiniz.

Özel  İndirim Fırsatları

Makine yedek parça ve sarf malzeme kampanyalarımızı takip edin – avantajlı fırsatları kaçırmayın! Güncel kampanyalar için hemen tıklayın.

Ücretsiz Online Eğitim

Teknik Servis personelimiz Ücretsiz Online Eğitim sayesinde makinenizle atacağınız ilk adımlarda gerekli olan tüm desteği sağlıyor.