SC 200 Lazer Kesim Makinesi

Patentli teknoloji, “Sabit ışın optik lazer sistemi”

  • 1250x2500mm çalışma alanı
  • Ücretsiz yerinde kurulum
  • Ücretsiz yerinde eğitim
  • 200 Watt min. laser gücü (max)
  • Dokunmadan sürekli odaklama
  • Hareketli optik sistemi
  • Minimal, kullanışlı tasarım

SC 200 Lazer Kesim Makinası


 
SC 200 Lazer Kesim MakinasıSC 200 Lazer Kesim Makinası
SC 200 Lazer Kesim MakinasıSC 200 Lazer Kesim Makinası
SC 200 Lazer Kesim MakinasıSC 200 Lazer Kesim Makinası


 

SC 200 Standart model teknik özellikleri

Laser Gücü 200 watt
Kesim/Kazıma hızı (max) 800mm/sn
Elektrik Giriş Gücü AC 220V
Çalışma Alanı 1250 x 2500 mm
Makine Ebatı 1950 x 3650 x 1300 mm
Ağırlık 1000 Kg.
Dosya Formatı Desteği DXF, AI, PLT, DST, BMP, JPG
Garanti 12 Ay

Teknik Servis Garantisi
Türkiye genelinde 24 ay teknik servis ve yedek parça garantisiyle ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.

Ödeme Kolaylığı
Kredi Kartınıza 9 Ay Taksit imkanı.


 

Pleksiglass/Akrilik, Cam, Kumaş, Kot, Deri, Ahşap, Plastik, Kağıt, Etiket, Cam, Karton, MDF, Kauçuk, Sunta, Seramik, Lastik, Boyalı Metal Parçaları, Boyalı Çelik, Boyalı Metal, Kristal, Vinleks, PVC Malzemeler, Mermer ve sayamadığımız birçok materyal.

 

Neden SC 200 almalıyım?

Neden SC 200 almalıyım? Paslanmaz çelik, boyalı çelik, akrilik ve MDF kesimi içim mükemmel performans sergiler.

Gerekli aksamlar ve tam güvenlik.

CW-3000 CW-5000 CW-5200 CW-6000 Makineniz ile birlikte size yardımcı aksamlar da verilecektir. Laser tüp koruyucu Chiller, oluşan koku ve dumanı atmak için emiş motoru ve kesim anında ürünlerinizin alev almaması için hava üfleme motoru. Laser tüpünüzü korumak için tam otomatik soğutma sistemi standart olarak gelecektir. Bu sistem su devri ile soğutma yapar, suyu kendi içerisinde gaz destekli olarak soğutur, su ve ortam ısısını sürekli takip eder, su devrini takip eder, aksi durumlara karşı makine ile sürekli iletişim halindedir. Aksi durumlarda makine laser ışını atmaz ve alarm sesi ile sizi uyarır. Bu sayede laser tüpünüz 100% koruma altında yıllarca sorunsuz çalışır.

Yerinde kurulum ve eğitim.

Lazer teknik servisAlmira Laser’dan satın alacağınız her makine kurulum ekibimiz tarafından yerinde kurulur ve tüm hassas kalibrasyonları yapılır. Kurulum ekibimiz ayrıca makinenizin kullanım ve bakım eğitimini de verir. Türkiye sınırlarında bu kurulum ve eğitim tamamen ücretsizdir. Herhangi bir  sürpriz ücret ile karşılaşmazsınız. Makinenizi kullanabilmek için ihtiyacınız olan yardımı teknik ekibimiz sizlere aktaracaktır.

Yerinde teknik servis.

Yerinde Teknik Servis Almira Laser’dan satın alacağınız her makine için ihtiyaçlarınız doğrultusunda yerinde teknik servis yapılır. Garanti süresi boyunca teknik ekibimiz size bir telefon kadar yakın olacaktır. Teknik ekibimiz telefon veya internet yolu ile sisteminize bağlanıp anında çözüm sunmaktadır. Tüm yedek parçaların tamir veya değişim durumlarında işleriniz aksamadan hızlı çözüm üretilmektedir. Garanti Şartları‘nı gözden geçirmeyi unutmayın.