Almira Labs – ARGE ve Teknik Servis

Almira Labs™, Almira Laser’in Mekatronik Mühendisleri, Lazer Operatörleri ve Teknik Servis personelinden oluşan ArGe ve Teknik Servis departmanıdır.

 

ARGE

Almira Labs™’te her zaman neyi nasıl daha yapabiliriz sorusuna cevaplar arayan bir araştırma ruhu hakimdir. Müşterilerimizin sektörel ihtiyaçlarına göre modifikasyon, özel istekler ve makinelerimizi bir sonraki aşamaya taşımak için gerekli araştırmalar burada gerçekleşir.

 

Kurulum ve Eğitim

Yeni makinenizle üretime sorunsuz ve hızlı bir şekilde başlayabilmeniz için gereken tüm desteği veriyoruz. Makine kurulumu, teknik ekipmanın ayarları, makine hakkında detaylı bilgi ve eğitim Teknik Servis ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

Yerinde Teknik Destek

Makineniz bozuldu acil desteğe ihtiyacınız var, lazer tüpünüz bitti, makine kontrol yazılım ayarlarını bir türlü tutturamadınız veya sadece basitçe sormak istediğiniz teknik bir sorunuz mu var? Almira Laser Teknik Destek Ekibi size her zaman  bir telefon kadar yakın.

Uzaktan Teknik Destek

Yaşadığınız sorunun bir an önce çözülmesi ve üretime devam edebilmeniz için  duruma göre bilgisayarınıza uzaktan erişim istemiyle bağlanabiliyor veya gerekiyorsa ekibimizi bulunduğunuz noktaya yönlendirip yerinde çözümüretiyoruz.