Vera V2 | 90w-100w Lazer Cam Tüp

Çok hızlı, Dayanıklı ve Endüstriyel Standart

  • Co2 Kapalı devre,Görünmez Lazer Işını
  • 10.6 Mikrometre Dalga boyu
  • 10 Ay Garantili
  • Kredi Kartınıza 6 Ay Taksit
  • 90 – 100 Watt Güç
  • Çap: 80mm Boy:1250mm

Vera V2 | 90w-105w Lazer Cam Tüp


Lazer Cam Kazıma

Lazer Cam Kazıma, İşleme

Lazer Ahşap Kazıma ve Kesim

Lazer Ahşap Kazıma, Kesme

D1390 Kazıma ve Kesme İşlemi

Lazer Pleksi Kazıma, Kesme


 

Vera V2 Lazer Cam Tüp Teknik Özellikleri

Laser Gücü Standart:90watt – Max: 100watt
Soğutma Su soğutmalı-Chiller Cw-3000
Power Supply Vera PS-M Power Supply
Tüp Çapı 80mm
Tüp Boyu 1250mm
Garanti Süresi 10 Ay
Nasıl Satın Alınır ? Online Satın alınabilir veya
+90 212 438 16 26 iletişim kurabilirsiniz.

Teknik Servis Garantisi
Türkiye genelinde 12 ay teknik servis ve yedek parça garantisiyle ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.

Ödeme Kolaylığı
Tüm Kredi Kartınıza 6 Ay Taksit imkanı.


 
Pleksiglass/Akrilik, Cam, Kumaş, Kot, Deri, Ahşap, Plastik, Kağıt, Etiket, Cam, Karton, MDF, Kauçuk, Sunta, Seramik, Lastik, Boyalı Metal Parçaları, Boyalı Çelik, Boyalı Metal, Kristal, Vinleks, PVC Malzemeler, Mermer ve sayamadığımız birçok materyal.
 
Cam Tüp
130 W
Kesim Kalınlığı
Cam Tüp
160 W
Kesim Kalınlığı
Synrad vi30
30 W
Kesim Kalınlığı
Synrad ti100
100 W
Kesim Kalınlığı
Cam Tüp
100 W
Kesim Kalınlığı
Pleksi (Akrilik) 20mm 20mm
MDF 10mm 10mm
Kontraplak 8mm 8mm
Deri 4mm 3mm
SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL
* Tabloda verilen değerler dakikada 90mm hız ile hesaplanmıştır. Kullanılan materyallerin kalite farklılıkları değişkenlik gösterebilir.
 

Neden V2 Lazer Cam Tüp’ü seçmelisiniz?

Neden Nova7'i seçmelisiniz?Bölünebilir tasarımı ile bina içi,ofis ve ev gibi yerlerde kullanıma uygundur.Tayvan üretimi Ultra hızlı Lineer ray ve arabalar ile çok hassas işlemleri kısa sürede yapabilirsiniz.Her bütçeye ve ihtiyaca göre laser tüp.

Gerekli aksamlar ve tam güvenlik.

CW-3000 CW-5000 CW-5200 CW-6000Makineniz ile birlikte size yardımcı aksamlar da verilecektir. Laser tüp koruyucu Chiller, oluşan koku ve dumanı atmak için emiş motoru ve kesim anında ürünlerinizin alev almaması için hava üfleme motoru. Laser tüpünüzü korumak için tam otomatik soğutma sistemi standart olarak gelecektir. Bu sistem su devri ile soğutma yapar, suyu kendi içerisinde gaz destekli olarak soğutur, su ve ortam ısısını sürekli takip eder, su devrini takip eder, aksi durumlara karşı makine ile sürekli iletişim halindedir. Aksi durumlarda makine laser ışını atmaz ve alarm sesi ile sizi uyarır. Bu sayede laser tüpünüz 100% koruma altında yıllarca sorunsuz çalışır.

Lazer Cam Tüp Montajı

Lazer teknik servisAlmira Laser’dan satın alacağınız lazer cam tüp ürünleri montaj dahil değildir. Türkiye sınırlarında montaj için cuzi bir rakam ile yapılmaktadır. Cam tüpün takılacağı makina almira lazer’den alınmış ise kendiniz’de montajını çok rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yerinde teknik servis.

Yerinde Teknik ServisAlmira Laser’dan satın alacağınız her makine için ihtiyaçlarınız doğrultusunda yerinde teknik servis yapılır. Garanti süresi boyunca teknik ekibimiz size bir telefon kadar yakın olacaktır. Teknik ekibimiz telefon veya internet yolu ile sisteminize bağlanıp anında çözüm sunmaktadır. Tüm yedek parçaların tamir veya değişim durumlarında işleriniz aksamadan hızlı çözüm üretilmektedir. Garanti Şartları‘nı gözden geçirmeyi unutmayın.