Almira Laser Haberler

Reci Lazer Tüpler Güncellendi!

Yazan:

Sayın Müşterilerimiz

Uzun süren araştırmalarımızdan sonra, lazer tüplerinizin daha verimli ve daha stabil çalışmasını sağlayacak olan ve aynı zamanda ürün kalitesini de arttıran yeni optik aynalarımızla desteklenmiş yeni jenerasyon Z serisi tüpleri 14.07.2013 tarihinden itibaren sizlerin kullanımına sunmaktan gurur duyarız.

Tekil bir model olan ve en yüksek güç oranına sahip Z serisi tüplerdeki güç zayıflaması ± 3W a kadar indirgenmiştir. Bu sorundan kaynaklanan NG oranı %1 daha düşük olması gerektiğinden dolayı çıkan bu modelin değişikliği tüm CO2 lazer tüp üreticileri için büyük bir sorundur. Biz bu sorunu çözmek için bir yol bulduk.

Z serisi ürünlerde, tıpkı W serisi ürünlerindeki gerek görünüm, boyut, test parametreleri vb. testlerde gerekse mevcut güç kaynaklarının kullanımında bir değişiklik olmayacaktır.

“Dünyanın en büyük, yüksek teknoloji CO2 lazer tüp üreticisi” olan Pekin Reci Lazeri seçtiğiniz için tekrar teşekkürler.

Sizlere daha iyi bir gelecek oluşturabilmek için lazer uygulamaları aramaya devam ediyoruz.

Beijing Reci Laser Technology Co., Ltd.


Reci Z2: 90w (standart) 100w (max)
Reci Z4: 100w (standart) 130w (max)
Reci Z6: 130w (standart) 160w (max)
Reci Z8: 150w (standart) 180w (max)

Reci Laser tüplerini firmamızdan garantili olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca Reci marka lazer güç kaynakları da stoklarımızda bulunmaktadır.

Farklı marka lazer tüp ile çalışan makinenizi rahatlıkla Reci tüp kalitesine dönüştürebilirsiniz.

Yeni Z serisi Reci marka lazer tüpler.